Kde se berou fantazie o nacistických létajících discích (3)

Za poslední roky vyšly více než dvě desítky knih, které se zmiňují o „nacistických discích“. Obvykle jsou to jen kecy, napsané nekompetentními lidmi na módní téma, nebo se využila příležitost pro neonacistické fantazie o velikosti Třetí říše, posílající disky s „blond bestiemi“ na Měsíc a Mars.

V 90. letech 20. století Rakušané Norbert Jürgen-Ratthofer a Ralph Attlee vytvořili nový nacistický mýtus, který zahrnuje starověký Babylon, magneticky poháněný disk a mimozemské civilizace.

To vše vyústilo do vzniku nového náboženství, šířeného skupinou „Tempelhofgesellschaft“ ve Vídni, představované jako dědice historických templářských rytířů.

Ratthofer a Attlee tvrdí, že zvolení zástupci okultních společností „Thule“ a „Vril“ v prosinci 1919 se sešli na společném zasedání v Ramshau, v blízkosti Berchtesgadenu.

Na tomto zasedání médium Maria Orsič ukázala starý rukopis Templářů, který přijala mediumistickou cestou.

Ukázalo se, že to bylo psáno v jazyce Sumerů, předků civilizace Babylon, a šlo o poselství z planety Sumi-er, oběžnice hvězdy Aldebaran v souhvězdí Býka, která se nachází 78 světelných let od Země.

Okultisté obdrželi mediumistickou cestou potvrzení, že Sumer byla kolonie vyšších bytostí, vyslaných z Aldebaranu k Zemi před 500 milióny roky.

Aldebaránský jazyk připomíná nejen sumerštinu, ale i němčinu, protože oba tyto národy byly přímými potomci mimozemšťanů.

Okultisté, kteří uskutečnili telepatické spojení, zjistili, že Aldebaránci – „Němci v souhvězdí Býka“, a jejich společenský systém je „druh národního socialismu na teokratickém základě.“

Maria Orsič jako médium přijala od nich instrukce, jak vytvořit stroj času a „létající talíře.“ Dr. V.O. Schumann začal experimentovat s rotujícími magnetickými poli v roce 1922. V červnu 1934, podle Ratthofera a Attlee, pod Brandenburgem proletěla první loď RFZ-1 (od Rundflugzeug – „kulaté letadlo“). Po RFZ-1 následovalo větší a výkonnější zařízení „Haunebu“, které je vybaveno „tachyonovým motorem Thule“ („Thule-Tachyonator“).

„Haunebu I.“ měl 25 metrů v průměru a posádku 9 osob, a dosáhl rychlosti 4800 km/hod.

V listopadu 1943 byl postaven „Haunebu II.“, který byl schopen letět rychlostí 6000 km/h během 55 hodin.

Největší „Haunebu III.“, měl průměr 71 metrů a vyvinul rychlost až 40.000 km/h během 8 týdnů, s 32 lidmi na palubě.

Schumannova skupina také vyvinula dvě malé „talířky“, „Vril-1“ a „Vril-2, jako stíhače. V knize „Projekt Vril“ Ratthofer a Attlee uvedli i nákresy „talířů“ všech těchto typů. Tvrdí tam, že sériově se vyráběl pouze „Haunebu II“ (postaveno bylo 7 kusů) a „Vril-1“ (18 kusů), další byly pouze jako experimentální prototypy…

SS také vyvinula v roce 1944 loď „Andromeda“ o délce 139 a výšce 30 metrů. Poháněly ho čtyři „tachyonové motory Thule“ a čtyři „levitátory Shumanna.“ V hangárech „Andromedy“ mohly být převáženy jeden „Haunebu II.“ a dva „Vril I“.

Před vánoci 1943 se společnost „Vril“ a „Thule“ znovu sešla ve městě Kolberg (dnes Kołobrzeg) k diskusím, co bude dál. V té době „Vril“ pracovala na kosmické lodi, schopné přejít do jiné dimenze a doletět na Aldebaran.

Podle rozkazu Hitlera a Himmlera vypustili na počátku roku 1945 zmodernizovanou loď „Vril-Odin 8“, létající třikrát rychleji než světlo. 🙂 Koráb doletěl k Aldebaránu v roce 1967. Mimozemšťané poslali zpět k Zemi armádu z 280 válečných lodí o délce od 1,5 až 6 km, které jsou schopné převážet na palubě 4 – 280 bojových „talířů“, aby pomstila Třetí říši. Po východu z interdimenzionální kanálu armáda aldebaránských fašistů dorazí na Zemi „někdy mezi lety 1992 a 2005.“ (1)

Tento blábol, publikovaný v samizdatu, by si téměř nikdo nevšiml, dokud se ho „nezmocnil“ Jan Udo Holey (2), který píše pod pseudonymem Ian Van Helsing. (3)

Knihy Van Helsinga byly vydány v obrovském nákladu a široce se rozšířily po světě, než si úřady uvědomily, že se v nich pod zástěrkou nevědecké fantazie propaguje nacistická ideologie. (4)

Nyní jsou již zakázány v Německu, Švýcarsku a Francii, ale už je pozdě. Zadáte-li tato slova do vyhledávače, můžete snadno najít tisíce internetových stránek věnovaných „talířům“ nacistického Německa. Jejich tvůrci si neuvědomují, že pomáhají neonacistům velebit Třetí říši a šířit nacistické ideologie.

Mýtus o létajících talířích „Haunebu“ a „Vril“ je již hluboce zakořeněn v myslích některých nadšenců UFO, mystiků, uctívajících Třetí říši, ale i obyčejných hlupáků. (5) (6)

Odkazy

(1) Jürgen-Ratthofer, N. – Ettl, R.: Das Vril-Projekt. Self-publ., 1992. Cit. podle: Goodrick-Clarke, N.: Black Sun: Aryan Cults, Esoteric Nazism, and the Politics of Identity. NYU Press, 2003. Podrobná analýza jejich mytologie: Gehring, H. – Zunneck, K.-H.: Flugscheiben uber Neuschwabenland. Rottenburg, 2005.
(2) van Helsing, J.: Unternehmen Aldebaran: Kontakte mil Menschen aus einem anderen Sonnensystem. Ewertverlag, 1997
(3) Jan Udo Holey. Wikipedia.Internet: http://en.wikipedia.org/wiki/Jan_Udo_Holey. Van Helsing – ničitel upírů z románu Brama Stokera „Drakula”.
(4) Ve zprávě Spolkového úřadu pro ochranu ústavy, v kapitole „3.2. Pravicově extrémistický ezoterismus“ se píše: „stále víc pravicových extrémistů využívá možnosti infiltrovat do nepolitické ezoterické scény antisemitské a revizionistické myšlenky.“ (s. 10) Jako „průkopník“ v tomto směru je tu výslovně jmenovaný právě Udo Holey (1967), ktorý publikuje pod pseudonymem Jan Van Helsing… (Bundesamt für Verfassungsschutz: ARGUMENT ATIONSMUSTER IM RECHTSEXTREMISTISCHEN ANTISEMITISMUS AKTUELLE ENTWICKLUNGEN. Köln, 2006. Internet: http://www.verfassungsschutz.de ,
http://www.verfassungsschutz.de/download/SHOW/broschuere_0511_2_antisemitismus.pdf  (str. 10812)
(5) Chvátal, J.: RFZ, HANEBU a VRIL. Matrix-2001, 24.9.2001. Internet: http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/34-rfz-hanebu-a-vril/ 
(6) Disidenti vědy a techniky. Internet: http://free-energy.xf.cz, aj.

Čtěte více

  • Kol. aut.: Jak to bylo s nacistickými létajícími talíři? – sborník článků s kompletním rozborem legendy a dalších příbuzných oblastí z archivu KPUFO na DVD. KPUFO, 2017. 

 

***
Líbil se vám článek a celý web? Podpořte, prosím, badatele, autory a překladatele jakoukoli částkou na účet: SBERBANK, č. ú. 4211013926/6800, variabilní symbol článku je 1083

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *